ENTITATE ELKARTUAK

Euskadiko Landa Garapenerako Elkarteek eta HAZI

Euskadiko 18 Landa Garapeneko Elkarteek (LGE) eta HAZI Fundazioak osatzen dute MENDINET. Jarri zuzenean harremanetan zure eskualdeko elkartearekin, eta zure proiektuari buruzko aholkularitza zehatza emango dizugu.

  • ARABA
  • BIZKAIA
  • GIPUZKOA
Añana
Ayuntamiento de Lantarón
01213 Comunión (Araba)
945332118
info@adranana.org

Mairuelegorreta
Plaza del Ayuntamiento 1-2º Izda
01130 Murgia (Araba)
945430167
ekonomia@gorbeialdea.eus
Izki
Plaza del Castillo 1
01118 Bernedo (Araba)
945378014
cristina@izki.org

Rioja Alavesa
Carretera Vitoria 2
01300 Laguardia (Araba)
945621169
claguardia.alicia@ayto.araba.eus
Lautada
Plaza Senda Langarika 4 Bajo
01200 Agurain (Araba)
945301200
adrlautada@hotmail.com

Zabaia
Ayuntamiento de Aiara
01476 Respaldiza (Araba)
945105226
info@zabaia.eus
Enkarterrialde
Barrio San Miguel s/n (Edif. del Ayto.)
48870 Artzentales (Bizkaia)
946109590
enkarterrialde@enkarterrialde.eus

Lea Artibai
Xemein etorbidea 12A (Berrikuntza Gunea)
48270 Markina-Xemein (Bizkaia)
946203611
landagarapena@leartibaifundazioa.eus
Gorbeialde
Askatasun kalea 34-A
48143 Areatza (Bizkaia)
946315525
gorbeialde@gorbeialdea.com

Urkiola
Margarita Maturana, 7
48240 Berriz (Bizkaia)
946203611
niruarrizaga@landagarapena.eus
Jata Ondo
Trobika 5
48100 Mungia (Bizkaia)
946156612
jataondo@jataondo.org

Urremendi
Plaza Domingo Alegria s/n
48300 Gernika (Bizkaia)
946257609
urremendi@urremendi.org
Behemendi
Ibaiondo Polígonoa 27, 2º. Ofic. 27
20120 Hernani (Gipuzkoa)
943490219
behemendi@behemendi.eus

Goimen
Barrio Olaeta 6
20247 Zaldibia (Gipuzkoa)
943161244
goimen@goimen.org
Deba Garaia
Urteaga Kalea, 21
20570 Bergara (Gipuzkoa)
943762547
marikarmen@debagaraia.eus

Tolomendi
Nafarroa etobidea, 6
20400 Tolosa (Gipuzkoa)
943655097
tolomendi@tolomendi.eus
Debemen
Nafarroa enparantza 1-2º
20870 Elgoibar (Gipuzkoa)
943744067
debemen@debemen.eus

Urkome
Plaza Nagusia 11, 1. solairua, 5 bulegoa
20730 Azpeitia (Gipuzkoa)
943816500
urkome@urkome.eus